Як правильно вибрати затверджувач для машини

Лакофарбові матеріали сучасного типу представлені різними складами (однокомпонентними та двохкомпонентними). Перші стають твердими в результаті того, що рідина, яка знаходиться в лакофарбових матеріалах, випаровується. А другі стають твердими, коли до них додати затверджувач. Це не просто каталізатор хімічної реакції. Це учасник процесу. Затверджувач зливається з основою и надає фарбі для автотранспортного засобу кращі експлуатаційні характеристики, а також довговічність.

Чому варто добавляти в фарбу затверджувач

Затверджувач задіяний в новому виді полімеризації і надає акриловій фарбі багато переваг в порівнянні з лакофарбовими матеріалами минулого покоління:

  • можливість керувати хімічною реакцією. Тепер момент затвердіння плівки не залежить він різних факторів, які неможливо контролювати;
  • ​покращення експлуатаційних характеристик. Після полімеризації з’являється плівка, яка відрізняється стійкістю до ультрафіолету, кислотам, зношуванню. Крім того, за нею відмічають твердість, еластичність, хорошу адгезію по відношенню до різних поверхонь;
  • ​зменшення періоду повного затвердіння. Коли відбувається взаємодія основі і затверджувача, то тут не потрібно створювати якісь особливі умови. Реакцію вже буде видно при кімнатній температурі.

Якщо умови нормальні, то покриття стане твердим повністю після проходження 18 годин. В випадку 60 градусів в приміщенні, то фарба прийме потрібну форму вже через 1 годину.

Як вводити затверджувач

З самого початку в ємкість наливають основу фарби, а потім вже добавляють затверджував, а в кінці вже вливають розчинник. Останній використовується виключно для того, щоб склад отримав необхідну в’язкість.

Якщо фарба витікає довше, ніж очікувалось, тоді варто ще її розбавити. Якщо немає такого параметру, тоді все виконується згідно досвіду.

Виробник завжди прописує в своїх рекомендаціях необхідне співвідношення затверджувача і основи. Кожен з інгредієнтів вимірюється в частинах. Для правильного приготування складу варто купити або виготовити спеціальну ємкість для вимірювання. Якщо в інструкції вказано, що має бути співвідношення 2:1, то потрібно взяти 2 частини фарби і 1 частину затверджувача. Після заливання всіх компонентів необхідно добре все перемішати, а потім можна використовувати склад для покраски машини.

Варто пам’ятати! Затверджувач варто вводити в фарбу безпосередньо перед тим, як починати фарбувати автомобіль. Оскільки після змішування цих компонентів період “життєвої” активності значно зменшується.

Ми пропонуємо підібрати якісний затверджувач для вашого авто у нас на сайті. Наш магазин відрізняється великим асортиментом, доступними цінами, можливістю оплати різними методами, наявністю всієї документації, яка підтверджує якість продукції. Наші консультанти готові надати додаткову інформацію по товару і допомогти з вибором. При необхідності можемо доставити продукцію до місця призначення.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *