У смітник чи в каструлю: куди відправляти часникове лушпиння знають досвідчені господині

Часник — не тільки дуже корисний для здоров'я овоч, він ще й надає стравам незабутнього пікантного смаку та аромату, інформує Ukr.Media.

Як правило, ощадливі господині, якщо вони самостійно вирощують часник, використовують для приготування їжі і стрілки цієї рослини. Яскравого гострого смаку вони не додадуть страві, але зате подарують їй приємний пряний аромат.

Але що робити, якщо часникових стрілок немає, гостру їжу не можна за станом здоров'я, а часник є однією з улюблених добавок? Відповідь на це запитання знайшли кухарі.

Річ у тім, пояснили фахівці, що досвідчені господині вже давно використовують замість часникових стрілок лушпиння. Тому не поспішайте його викидати після чищення часнику. Це зовсім не харчові відходи, а чудова заправка для бульйону.

Для того, щоб приготувати ароматний, але без вираженого смаку часнику суп, потрібно додати в киплячу воду лушпиння цього овоча. Витягнути його можна через деякий час за допомогою шумівки.

Є ще один лайфхак. Часникове лушпиння можна опускати в бульйон у тканинному мішечку, так його буде набагато легше дістати і не доведеться "виловлювати" по всій каструлі.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *