Так робити не треба: цей інгредієнт зіпсує котлетний фарш

М'ясні котлети — страва дуже поширена. Готується вона просто, смак має відмінний, та й подати їх можна з будь-яким гарніром. Ось тільки часто котлети буквально розповзаються під час смаження, втрачаючи свою форму. То в чому ж справа? Зараз дізнаєтеся, інформує Ukr.Media.

Традиційний рецепт котлет містить фарш, хліб, молоко, цибулю, яйця і спеції. І саме яйця є спірним інгредієнтом. Хоча багато хто впевнений, що яйце скріплює фарш. Це далеко не так.

Яйце на 90-95% складається з рідини. І якщо фарш і так був доволі соковитим і м'яким, то додавання яйця зробить його ще більш рідким і складним у роботі. Таку котлетку буде складно сформувати. Та й смаження викличе труднощі.

Тому якщо яйця виключати не хочеться, то можна додати тільки жовток. Він додасть фаршу гарного смаку і додаткового кольору. Так само можна й зовсім відмовитися від застосування яєць у котлетах. Їх запросто можна замінити вівсяними пластівцями.

Підійдуть пластівці дрібного або середнього розміру. Зазвичай їх заливають гарячою водою і залишають набрякнути на 10 хвилин. Після цього додають у котлетний фарш. Вівсяні пластівці чудово скріплять котлети і не дадуть розвалитися їм просто на сковороді. А ось великі пластівці для цих цілей не підійдуть. Аж надто довго вони розпарюються. Та й у котлетках їхня присутність буде помітна.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *