Кілька важливих нюансів приготування заморожених продуктів

Зручні та легкі у використанні напівфабрикати приходять на допомогу, коли не вистачає часу або просто немає бажання стояти біля плити. Купівля готових продуктів проста, але їхнє приготування має свої тонкощі, інформує Ukr.Media.

Напівфабрикати звільняють нас від довгого приготування. Це ідеальне рішення для активного ритму сучасного життя, оскільки вони заощаджують час і дозволяють насолоджуватися смачною та ситною стравою.

Як смажити заморожені котлети

Головний секрет смачних котлет — розігріта олія. Зачекайте, поки олія не почне пузиритися, перш ніж класти котлети на сковороду. Потім смажте їх по 5-6 хвилин з кожного боку. Не розморожуйте напівфабрикати перед приготуванням, щоб вони не втратили форму. Смажте їх у гарячій олії з обох боків протягом 5-6 хвилин. Готуйте на середньому вогні до золотистого кольору.

Як готувати заморожені сирники

Розігрійте сковорідку і додайте трохи олії або вершкового масла. Розкладіть сирники так, щоб вони не торкалися одне одного. Смажте на середньому вогні 7-10 хвилин. Після появи золотистої скоринки переверніть сирники і смажте ще 5 хвилин.

Скільки часу потрібно на заморожені млинці

Розігрійте сковорідку, покладіть напівфабрикати та зменште вогонь. Смажте 5-7 хв. до появи золотистої скоринки. За необхідності тушкуйте під кришкою кілька хвилин. Подаємо зі сметаною або соусом.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *