Експерти пояснили, як зрозуміти, що курка свіжа, не відходячи від каси

Напевно кожному з нас знайома ситуація, коли купуєш курку в магазині, а по приходу додому розумієш, що тушка вже не першої свіжості. Купівля свіжої курятини може бути складним завданням, особливо якщо ви не маєте змоги перевірити її якість, не розкриваючи упаковку. Однак, існує кілька ознак, на які можна звернути увагу, щоб вибрати свіжу курку, інформує Ukr.Media.

Дата виробництва та термін придатності

На пакуванні курки мають бути вказані дата виробництва та термін придатності. Переконайтеся, що термін придатності не закінчився і що дата виробництва не надто давня. Що ближча дата виробництва до поточної дати, то свіжіше м'ясо.

Колір шкіри

Свіжа курка повинна мати ніжно-рожеву або світло-жовту шкіру. Якщо курка має сіре або зеленувате забарвлення, це може бути ознакою того, що вона не свіжа.

Пружність та еластичність

Перевірте пружність та еластичність м'яса, натиснувши на нього пальцем. Свіжа курка має бути пружною і не повинна залишати вм'ятин після натискання.

Запах

Хоча ви не можете виявити запах, не розкриваючи упаковку, ви можете перевірити його під час купівлі. Свіжа курка повинна мати слабкий, приємний запах. Якщо запах курки неприємний або згірклий, краще вибрати інший екземпляр.

Рідина в упаковці

Якщо в упаковці курки є занадто багато рідини або крові, це може бути ознакою того, що курка не свіжа. Свіжа курка має бути сухою або мати невелику кількість прозорої рідини.

Хоча ці ознаки допоможуть вам вибрати свіжу курку, не розкриваючи упаковку, пам'ятайте, що найкращий спосіб переконатися в якості продукту — це знайти надійного постачальника або магазин, в якому ви довіряєте якості товарів. Якщо у вас є сумніви, краще вибрати іншу курку або звернутися до продавця для отримання додаткової інформації про якість продукту.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *