Вичерпувати ложкою піну не потрібно: як прибрати всю пінку з бульйону за один раз

Приготування м'ясного бульйону тільки на перший погляд здається простим завданням. Адже що може бути простіше, ніж покласти м'ясо у воду, поставити каструлю на вогонь і варити необхідний час. Але якщо бульйон стає каламутним, це може викликати розчарування, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що основною умовою приготування бульйону є своєчасне видалення пінки та пластівців з поверхні. Зазвичай на це йде певний час, адже потрібно ложкою знімати пінку з поверхні бульйону, що спричиняє деякі незручності.

Щоб уникнути втрати часу, при цьому зберігши прозорість бульйону, є простий спосіб — використовувати одноразову серветку з тканини. Перш ніж рідина в каструлі почне закипати, помістіть тканинну серветку акуратно зверху. Переконайтеся, що кінці серветки опущені в посуд, щоб уникнути стікання води.

Коли бульйон почне закипати, м'ясна піна затримуватиметься на поверхні серветки. Залишиться тільки дістати серветку з води і насолоджуватися ідеально прозорим бульйоном, який стане ідеальною основою для вашого супу.

Такий підхід особливо корисний, якщо ви хочете приготувати суп із привабливим зовнішнім виглядом, наприклад, для особливих випадків або гостей. Він дозволяє отримати ідеально прозорий бульйон без зайвих зусиль. Тепер у вас є простий і ефективний спосіб позбутися каламутності та некрасивого вигляду бульйону під час варіння м'яса. Спробуйте цей метод і насолоджуйтеся ідеально прозорим і апетитним супом.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *