Лайфхак зі зберігання пластикових контейнерів, щоб усередині не було запаху

Пластикові контейнери різних типів і розмірів ми широко використовуємо для зберігання готової їжі та різних продуктів. Вони зручні та їх легко мити. Але у них є один великий недолік. Під час зберігання в контейнері утворюється стійкий запах, який далі легко передається продуктам. Тим часом ця проблема вирішується досить просто, якщо знати, як правильно зберігати таку пластикову тару, інформує Ukr.Media.

Пластикові контейнери для їжі з кришками. Як зберігати, щоб не було запаху?

Таку тару ми використовуємо досить часто. Але, якщо навіть ви добре помили пластиковий контейнер, закрили його кришкою і відправили до шафки або шухляди на зберігання, то запах у ньому все одно з'явиться.

Що робити, щоб цього не сталося?

Найпростіше рішення проблеми, яке багатьом спадає на думку в цій ситуації, — зберігати таку тару, не закриваючи її, тобто без кришки.

Але в цьому разі всередину потраплятиме і там накопичуватиметься пил. Є інший варіант.

Щоб у пластиковому контейнері не з'явився запах, насипте в нього дрібку солі, закрийте кришкою і відправте на зберігання.

Зробити це потрібно навіть у тому разі, якщо ви прибираєте контейнер лише до ранку. А вже тим більше для більш тривалого зберігання.

Чому цей трюк безвідмовно працює?

Сіль — це проста домашня абсорбувальна речовина, до того ж повністю натуральна і нешкідлива. Вона здатна вбирати будь-які запахи, очищаючи повітря всередині замкнутих просторів.

При використанні цього трюку можете бути впевнені, що наступного разу, коли ви відкриєте порожній пластиковий контейнер, запаху в ньому не буде.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *