Кращі способи очистити яйце

Але навіть якщо ви віддаєте перевагу омлету або яєчні, доводиться стикатися з самою неприємною річчю, яку приховують у собі яйця — їх чистка. Мало того, що сам процес може стати кулінарним болем, так ще і всюдисуща шкаралупа може мимоволі стати ще одним інгредієнтом страви. Такі проблеми відомі кожному, але на будь-яку проблему є хитромудре рішення. Наш список трюків допоможе легко очистити яйце, будь воно сирим або вареним.

Настільний спосіб

Простий спосіб, до якого можна дійти і самому, але ж відео з інтернету куди наочніше, чи не так? Варене яйце слід охолодити в холодній воді і покатати по твердій поверхні. Подрібнена шкаралупа легко відокремиться і дасть ідеальне варене яйце.

Вода і стакан

Цей трюк настільки ж простий, наскільки популярний в інтернеті. Користувачі YouTube проглянули ролик про незвичайний спосіб чистки яєць більше 15 мільйонів разів. Коментарі говорять самі за себе: «Всі ці роки ми чистили яйця неправильно! Геть пальці з прилиплою до них шкаралупою ».

Ложка в допомогу

Використовуйте ложку. Будь то варене яйце або сире — чайна ложка ваш найкращий помічник у естетичному чищенні яєць. Варене яйце можна розрізати на дві половинки і після цього витягти їх ложкою, а можна поступити так, як робить хлопець на відео — чистити яйце розчистивши невелику ділянку з тупою боку. Ложка допоможе і в тому випадку, коли ви хочете убезпечити себе від шматочків шкаралупи в тісті або інших стравах.

Оцет і сода

Запасіться содою і оцтом. Додавши трохи в воду при варінні, на виході ви отримаєте размягченную шкаралупу, яка легко відійде від нутрощів яйця навіть при чищенні звичайним способом.

Міксер з тенісного м'яча

Цей спосіб не допоможе в чищенні готових яєць, зате відкриває нові горизонти кулінарних перспектив. Шляхом нескладних маніпуляцій з тенісним м'ячем і мотузкою, можна зробити імпровізований міксер для сирих яєць, який змішає жовток і білок. У підсумку, ви отримаєте незвичайне блюдо, яке здивує недосвідчених їдців.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *