Яка риба безпечніша та смачніша: заморожена чи жива з магазину

Нерідко покупці уникають купівлі риби з морозильної камери. Вони віддають перевагу живим екземплярам або охолодженим. Але на ділі такий продукт не завжди виявляється кращим за якістю, інформує Ukr.Media.

Експерти зазначили, що в магазинах у живому вигляді не продають дику рибу. В акваріумах є лише вирощена на фермах і промислова. Під час купівлі такого продукту варто перевіряти, щоб живності вистачало кисню і вода не була каламутною.

Фахівці радять вибирати заморожену рибу. Найголовніше, щоб вона була правильно заготовлена і транспортована, а також зберігалася у відповідних умовах. Найкраще брати тушки, заморожені шоковим методом: одразу після вилову за температури -42 градуси. У такому разі зберігаються смакові якості.

Практично вся охолоджена риба робиться із замороженої. Експерти рекомендують купувати заморожену, але звертати увагу на температуру зберігання. Вона має бути не вищою за -18 градусів.

Краще вибирати ту, яка була заморожена в морі. Якщо виробник використовує таку технологію, він це на маркуванні обов'язково вкаже. Зверніть увагу на очі: вони мають бути не каламутно-сірими, а прозорими, пояснили фахівці.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *