Як зварити яйця без плити: 2 простих варіанти

Курячі яйця смачний і поживний продукт, який присутній у нашому раціоні практично щодня. Варені яйця ми часто беремо з собою в дорогу, наприклад, під час поїздки на поїзді або машині. Але, як відомо, в дорозі трапляється всяке. Іноді буває так, що вам елементарно не вистачило запасу продуктів. У цьому випадку його потрібно поповнити. А іноді навіть і що-небудь приготувати. Наприклад, зварити ті ж яйця круто або некруто. Як це зробити, коли під рукою немає ні плити, ні мікрохвильовки? Вихід, як і в більшості випадків, можна знайти, інформує Ukr.Media.

Зварити яйця цілком можна в дорозі. Щоправда для цієї мети вам знадобиться окріп. У поїзді його можна добути без проблем. Та й під час подорожі іншим способом розжитися окропом, думаю, завжди можна. Як і що потрібно робити, ми вам зараз розповімо.

Варіант №1

Добре, якщо під рукою у вас є термос. Він ідеально підходить для варіння яєць у дорозі. Просто поміщаємо кілька яєць у термос, заливаємо їх там окропом і щільно закриваємо термос.

Якщо ви хочете отримати круто зварені яйця, то чим довше вони пролежать у термосі, тим смачнішими будуть. А якщо ваша мета яйця некруто, тоді за часом вам доведеться постежити. У цьому випадку тримати їх у термосі потрібно не більше 4-5 хвилин.

Варіант №2

Не турбуйтеся, якщо термоса у вас під рукою не виявилося. Зварити яйця можна і без нього.

Помістіть яйце в келих або кухоль, залийте його там окропом і накрийте зверху будь-якою кришкою. Якщо кришки ніякої немає, можна використовувати все що завгодно. Головне, щоб вода в кухлі якомога довше тримала температуру.

Щойно вода в келиху охолоне, ваше яйце готове. Можете його їсти.

Як бачите, нічого складного немає. Візьміть собі цей спосіб на замітку. Можливо, він стане вам у пригоді в дорозі, на роботі або на природі.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *