Як правильно використовувати друшляк після варіння макаронів

Багато господинь під час варіння макаронів використовують друшляк. Вони просто відкидають зварені вироби на цей кухонний предмет і чекають, щоб вода повністю стекла. Після цього макарони повертають назад у каструлю, інформує Ukr.Media.

Спосіб, описаний вище, не зовсім правильний. Адже в цьому разі готові макарони потрібно перекладати з однієї ємності в іншу. Але ж можна обійтися і без цього. Як же вчинити?

Річ у тім, що відправляти макаронні вироби в друшляк зовсім не обов'язково. Просто поставте пристосування на каструлю, а потім нахиліть отриману "піраміду" над мийкою. Зрештою непотрібна рідина витече назовні через отвори, а гарнір залишиться в ємності. Завдяки такому лайфхаку кулінару не доведеться тримати в руках відразу два предмети. Крім того, рідина не буде бризкати на всі боки, і кухня залишиться чистою.

Пам'ятайте про те, що таким лайфхаком можна скористатися тільки тоді, коли діаметр каструлі збігається з діаметром друшляка. Або пристосування має бути трохи ширшим за основну ємність. Якщо ж друшляк менший за каструлю за діаметром, макарони впадуть у мийку.

Пам'ятайте про те, що тим, хто стежить за фігурою, краще вживати тільки тверді сорти макаронів. У них багато клітковини, вони більш корисні для здоров'я, а також містять мало калорій.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *