Які страви 100% зіпсує лавровий лист: багато господинь припускаються помилки

Лавровий лист використовується у багатьох рецептах. Він надає стравам особливого смаку і запаху, а також має корисні властивості для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Однак не всі знають, що лавровий лист не підходить для всіх страв і може навіть зіпсувати їхній смак і аромат. У які страви не можна класти лавровий лист і чому?

Курячий та овочевий бульйон

На думку кулінарних експертів, лавровий лист не рекомендується додавати в курячий та овочевий бульйон.

Ці бульйони мають ніжний і легкий смак, який лавровий лист перебиває своєю гіркотою та різкістю. Лавровий лист також може надати бульйону неприємного кольору і запаху.

Рибний бульйон та рибні страви

Лавровий листок не поєднується з рибою, особливо якщо вона має гіркий присмак.

Лавр посилює гіркоту та заважає розкритися справжньому смаку та аромату риби. Якщо ви все ж таки хочете додати спецію в рибну страву, то робіть це в самому кінці і виймайте листочки через кілька хвилин.

Молочний суп

Молочний суп — делікатна страва, яка не терпить жодних сильних спецій. Лавровий лист може зіпсувати такий суп своїм гірким та терпким смаком, а також викликати згортання молока. Краще замінити лист на ванільний цукор чи корицю.

Грибний суп

Грибний суп не потребує додаткових спецій. Лавровий лист може заглушити смак і запах грибів, а також надати страві гіркоти та темного кольору. Краще додати до нього вершки, сметану чи зелень.

Так, лавровий лист дуже смачна спеція, але тільки якщо її правильно використовувати. Приправа добре підходить для густих супів, тушкованих та смажених м'ясних та овочевих страв, а також для заготовок на зиму.

Але в деякі страви краще не класти лавровий лист, щоб не зіпсувати їх смак і аромат.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *