Готуємо вітамінну бомбу, яка має бути в кожному будинку в сезон застуд

У сезон застуд актуальним стає питання: як підвищити імунітет і прискорити процес одужання, якщо хвороба не пройшла повз. Прекрасним помічником для здоров'я може стати домашній напій, який готується із натуральних інгредієнтів, інформує Ukr.Media.

Корисні властивості цього напою вражають: він підвищує імунітет, бореться із застудою, заповнює нестачу корисних речовин при авітамінозі.

Інгредієнти:

  • лимон — 2 шт;
  • імбир — 80 гр;
  • мед — 60 гр;
  • куркума — 5 гр.

Чому важливо додати куркуму? Куркума: підвищує імунітет, активно бореться з вірусами та бактеріями. Куркума сприяє профілактиці вірусних та бактеріальних інфекцій у період спалахів грипу та ГРВІ, полегшенню перебігу застуди у разі інфікування та швидшому відновленню організму після перенесеної інфекції.

Очистить лимони та корінь імбиру. У лимонів видаліть усі кісточки.

Помістіть всі інгредієнти в чашу блендера і збийте до однорідної маси. Отриману масу викладіть у форму для льоду з великими осередками.

Після заморожування вітамінний напій буде готовим. Таку заготівлю дуже зручно зберігати та використовувати. Все, що потрібно зробити — просто залити одну порцію водою. Восени та взимку заготівлі для такого напою мають бути у кожному будинку.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *