Італійці забороняють ламати спагеті перед варінням: ось чому так не можна робити

Спагеті зуміє зварити далеко не кожна господиня. Для багатьох є проблемою їхня довжина, через яку продукт доводиться поступово й акуратно опускати в киплячу воду, стежачи за тим, щоб кінчики спагеті, які стирчать, не пригоріли, а ті, що вже варяться, — не злиплися. Завдання це справді важке, що вимагає певної вправності, інформує Ukr.Media.

З цієї причини перед варінням спагеті нерідко розламують. Однак італійці так ніколи не роблять і нікому не радять.

Чому італійці не ламають спагеті?

По-перше, жоден італієць не зрозуміє того, навіщо купувати спагеті, а потім фактично перетворювати їх на вермішель, якщо можна одразу купити макарони зручної довжини та форми.

По-друге, італійці їдять спагеті, використовуючи ложку і виделку. Виделка потрібна для намотування продукту, а ложка — для того, щоб соус не капав із кінчиків спагеті. Якщо продукт поламати — накрутити його на виделку не вийде.

По-третє, в Італії існує маса повір'їв і народних прикмет, пов'язаних зі спагеті. Італійці впевнені у тому, що, якщо зламати спагеті випадково, можна накликати нещастя на домочадців, накликати біду. У тому разі, якщо зламали довгі спагеті перед варінням навмисне, ті, хто це зробив, намагаються навести псування або ж наврочити людей, для яких готується страва. Італійці — люди надзвичайно забобонні, до прикмет вони ставляться з надзвичайною серйозністю.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *