Склофібробетон та його застосування у майстерні GaudiBu

Склофібробетон – розроблений порівняно нещодавно матеріал. Він має такі переваги:

  • Міцність та можливість тривалого використання в умовах українського клімату;
  • Використання для створення архітектурного декору з тонкими лініями;
  • Застосування різних фарбників під час створення фасадного декору;
  • Пожежобезпечність;
  • Легка вага, яка дозволяє без проблем транспортувати фасадний декор та надійно його кріпити;
  • Можливість реставрації виробів зі склофібробетону у випадку пошкодження;
  • Доступна ціна.

Як фахівці GaudiBud створюють фасадний декор зі склофібробетону?

У каталогах підприємства є чимало цікавих прикрас для об’єктів будівництва. Для кожного з цих елементів існують готові форми з пластичних матеріалів, що дозволяють без ризику ушкоджень зняти форми з відлитих елементів. Створити нову форму для унікального виробу непросто, тому якщо замовник бажає придбати щось незвичайне, доведеться заплатити дорожче, ніж при замовленні виробів з каталогу.

Обов’язковою умовою є старанне розщеплення наповнювача – скловолокна. Якщо цієї умови не виконати, елемент може бути неоднорідним. Це вплине й на зовнішню складову, й на міцність структури.

Якщо елемент, який замовили майстрам GaudiBud, має бути спроектований зі значним запасом міцності (наприклад, при створенні балюстрад, колон, ротонди), на додачу до скловолокна у якості м’якого армування у форму можуть закладати металеву арматуру.

Дрібнозернистий бетон у рідкій фазі можна зафарбувати перед заливанням у форми. Це дозволить надати оригінальної фактури — каменю різних кольорів і відтінків, дерева різних порід, бронзи й інших металів тощо. Таке рішення робить елементи зі склофібробетону одними з найзатребуваніших для створення архітектурного декору.

При створенні елементів передбачені місця для механічного кріплення прихованими елементами.

Як використовують архітектурний декор зі склофібробетону?

Цей матеріал універсальний. Він легкий і тому його без найменших вагань використовують для декору входу і кріплять над дверима чи використовують для обрамлення вікон. Склофібробетон можливо використовувати для створення будь-яких об’єктів – балюстрад, колон, пілястрів, кронштейнів, карнизів. У деяких випадках об’єктами архітектурного декору стають різноманітні фігури, вазони, вази та інші предмети, що стануть родзинкою ландшафту біля будівлі. Таким чином можна створити шикарний фасад і прекрасний ландшафтний дизайн.

Компанія GaudiBud пропонує не тільки окремі елементи фасадного декору, але й комплекти. Напрацювання архітекторів цієї фірми можна використовувати для оздоблення свого дому. Є ідеї для оформлення фасадів різного стилю, для будинків різного розміру.

У випадку необхідності працівники GaudiBud розроблять унікальне оздоблення, щоправда, воно буде коштувати дещо дорожче, ніж стандартні комплекти.

Замовити можна не тільки самі елементи фасадного дизайну зі склофібробетону, але й їх монтаж.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *