Новий освіжаючий смак — рідини Black Limit Banana Ice для pod-системи

Новий освіжаючий смак — рідини Black Limit Banana Ice для pod-системи
Новий освіжаючий смак — рідини Black Limit Banana Ice для pod-системи

Рідина Black Limit Banana Ice для pod-системи, яку можна власноруч замішати з набору компонентів, відрізняється оригінальними освіжаючими нотками, що прекрасно доповнюють солодкий смак стиглого банана

Заходьте до оптового онлайн-магазину Octolab та оформлюйте замовлення, щоб рідину для pod-систем Octolab купити в Харкові чи будь-якому іншому місті України з оперативною доставкою Новою Поштою

Надкомпактні поди зробили справжню революцію у сфері вейпінгу — з їх появою електронні сигарети остаточно перейшли у категорію модних електронних гаджетів, разом зі смартфонами супроводжуючи своїх власників протягом цілого дня. Таке радикальне зменшення габаритів порівняно з класичними моделями електронних сигарет стало можливим завдяки переходу на синтетичні сольові суміші. І хоча органічні рідини для pod-систем також пропонуються і придбати їх можна в широкому асортименті смаків, переважна більшість користувачів віддає перевагу все ж таки солям. Вони мають чимало суттєвих переваг перед традиційною органікою:

  • швидке засвоєння організмом завдяки підвищеній кислотності;
  • відсутність неприємних відчуттів при парінні;
  • економна витрата рідини через високу концентрацію нікотину;
  • сольова жижа добре випаровується при відносно низькій температурі спіралі атомайзера.

Поди витрачають набагато менше жижі, ніж інші моделі вейпів, тому досить маленького за об’ємом картриджа залежно від інтенсивності паріння може вистачити на декілька днів. А для випарювання солей не потрібні занадто потужні пристрої, як для органіки, тому і за габаритами pod-системи можуть бути зовсім мініатюрними.

Де можна замовити рідини Black Limit Banana Ice для pod-системи

Особливою популярністю серед досвідчених вейперів користуються набори сольових компонентів для подів, наприклад, Black Limit Banana Ice, з яких вони можуть власноруч замішувати жижу. Це значно дешевше та зручніше, ніж купляти готову рідину, яка обкладається акцизом, та й на продаж готових заправок законом накладаються все більш суворі обмеження, тоді як компоненти можна купити без будь-яких складностей. Рідина Black Limit Banana Ice відрізняється оригінальними освіжаючими нотками, які прекрасно доповнюють солодкий смак стиглого банана. Цей мікс готується на основі сольового нікотину та пропонується у двох градаціях міцності — середній (30 мг/мл) чи високій (50 мг/мл). У будь-якому варіанті ефект проявляється вже після декількох затяжок, але суміш діє дуже м’яко та зовсім не подразнює горло. В лінійці смаків Black Limit представлено ще багато інших ягідних та фруктових міксів, а також дуже оригінальні та незвичні поєднання — кактус з динею, малина з лимоном чи диня з кокосом.

Заходьте до оптового онлайн-магазину Octolab та оформлюйте замовлення, щоб рідину для pod-систем Octolab купити в Харкові чи будь-якому іншому місті України. Усі замовлення обробляються оперативно, а доставка здійснюється у найкоротші терміни Новою Поштою чи іншими службами за вибором клієнта.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *