Неправильна сковорідка та інші помилки при приготуванні млинців

Багато людей припускаються помилок під час приготування млинців, що впливають на їхній смак і зовнішній вигляд. Як їх уникнути, розповіли кухарі, інформує Ukr.Media.

Не кладіть у миску всі інгредієнти відразу. Важливо не змішувати всі вологі інгредієнти з сухими за один прийом. Експерти рекомендують додавати вологу суміш до сухої поетапно.

Не збивайте тісто занадто довго, використовуйте вінчик замість ложки. Вінчик дозволяє позбутися грудочок, а якщо ви хочете, щоб млинці вийшли повітряними, то тісто не потрібно перемішувати довго.

Перш ніж розпочинати приготування, дайте тісту відпочити. Воно має постояти щонайменше пів години, це дасть змогу борошну вбратися. Якщо ж у вас мало часу, то потрібно використовувати для приготування тіста інгредієнти кімнатної температури.

Переконайтеся, що ви використовуєте правильну сковороду. За словами кухарів, ідеальна сковорідка має бути великою, гарячою і з антипригарним покриттям. Олія має бути розпеченою, це дасть змогу уникнути прилипання тіста до сковороди.

Якщо готувати млинці на вершковому маслі, вони з більшою ймовірністю підгорять. Масло надає особливого смаку страві, але тісто може легко підгоріти.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *