М’ясо вийде сухе і несмачне: головні помилки у приготуванні червоного м’яса

Червоне м'ясо досить складне в приготуванні, і навіть маленька помилка може призвести до того, що продукт стане сухим і несмачним. Тому важливо дотримуватися всіх попередніх етапів підготовки, інформує Ukr.Media.

Які помилки найчастіше призводять до того, що м'ясо стає сухим.

Суп

Якщо ви хочете, щоб м'ясо в супі стало м'яким і соковитим, вам доведеться варити його щонайменше 1,5 години. В іншому разі воно залишиться жорстким, а сам бульйон не буде насиченим.

Відсутність маринаду

Не можна просто взяти й покласти м'ясо на сковорідку без попереднього маринування — інакше воно буде сухим і несмачним. Тому хоча б на 1 годину залиште продукт маринуватися.

Температура

Щоб м'ясо вийшло соковитим, його слід смажити на розпеченій пательні та за високої температури. Також варто пам'ятати, що найкращим варіантом для смаження є сковорода для гриля.

Сіль

Вона витягує всі соки з м'яса, тому не варто дивуватися, що страва вийшла не такою, як ви хотіли. Солити м'ясо краще тільки після того, як воно приготується.

Подача

Остання помилка — це намагатися з'їсти м'ясо одразу після його приготування. Страва має охолонути, щоб усі соки розподілилися, просочивши волокна.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *