Яку ковбасу не обов’язково зберігати в холодильнику

Наприклад, якщо ви вирушаєте в дорогу або на пікнік — який різновид ковбаски винесе таке випробування?

Як пояснюють лікарі-дієтологи в ідеалі будь-які види ковбас варто зберігати тільки і виключно в холодильнику, причому недовго, щоб вони не стали джерелом харчових отруєнь. Але всюди є свої нюанси, інформує Ukr.Media.

Категорично заборонено зберігати без охолодження:

  • варені ковбаси та сосиски, сардельки (з жиром і без),
  • шинку,
  • ліверні та кров'яні ковбаси,
  • будь-які види домашніх ковбас.

Що стосується напівкопченої ковбаси — порада аналогічна, вона теж може досить швидко зіпсуватися, бо це відмінне живильне середовище для розмноження патогенної флори. Тому варто зберігати й ці види ковбас лише у холодильнику.

Цілі палиці копчених ковбас, особливо щільних і сухих, можна зберігати в прохолодному приміщенні без холодильника протягом 1-2 тижнів. Але, все-таки варто віддати перевагу зберіганню в умовах холодильника.

Будь-які розрізані ковбаси, нарізки у розкритих вакуумних упаковках потрібно з'їдати відразу або зберігати залишки в холодильнику, окремо від овочів, фруктів та сирих продуктів, в ідеалі — у спеціальному контейнері для ковбас.

Відрізані шматочки ковбаси можна вживати протягом 12-24 годин: варені — якнайшвидше, копчені — дещо довше.

При появі кислуватого запаху, слизової плівки або зміни кольору виробу від вживання такого продукту варто відмовитись, як би не було шкода викидати ковбасу.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *