Як швидко почистити імбир і зберегти в холодильнику свіжим на 2-3 місяці

Свіжий імбир може довго зберігатися в холодильнику. Зручно тримати його вже в очищеному вигляді. Кулінари дали пораду, як швидко почистити корінь імбиру, а заодно поділилися простими лайфхаками і способами його зберігання, інформує Ukr.Media.

Експерти рекомендують не зрізати шкірку з імбиру, а скоблити його чайною або десертною ложкою. Дуже зручно і швидко очищаються всі важкодоступні місця, зазначили фахівці.

Після очищення імбир треба обполоснути під проточною водою. Потім можна переходити до методів зберігання. Є кілька зручних способів.

  • Заморозити в тертому вигляді. Імбир натираєте на тертці й заморожуєте дрібними порціями. Це зберігає його свіжим на тривалий час.
  • Використовувати вологу серветку. Очищений імбир обернути вологою серветкою і покласти в пластиковий пакет, видаливши з нього повітря. Зберігати в холодильнику у відділі для овочів.
  • Зберігання в банці з цукром. Імбир порізати на тонкі скибочки або натерти на тертці, перемішати з цукром у пропорції 1:1. Зберігати також потрібно в холодильнику.
  • Зберігання в банці з водою. Очищений імбир кладуть у банку, заливають перевареною холодною водою і ставлять у холодильник. Раз на тиждень воду змінюють. Виходить імбирна вода, яку можна використовувати для приготування напоїв.

Кулінари зазначають, що таким чином корінь можна зберегти свіжим у холодильнику на 2-3 місяці. Вони нагадали, що існують й інші способи зберігання імбиру. Наприклад, його можна висушити або перемолоти й зберігати в сухому вигляді.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *