Як швидко остудити гарячу їжу — дути не треба

Якщо ви коли-небудь опинялися в ситуації, коли шлунок голосно гарчить від голоду, але водночас їжа така гаряча, що обпікає язик і щоки, то наступна хитрість точно стане вам у пригоді. Досвідчені домогосподарки додумалися до неймовірно простого, але робочого лайфхака, який допоможе остудити гарячу їжу швидше, інформує Ukr.Media.

Таким чином, ідея полягає в тому, щоб перед тим, як подавати страву, покласти тарілку, на якій її подаватимуть, у морозильну камеру на кілька хвилин. Холодний посуд допоможе остудити їжу набагато швидше, і ви зможете насолодитися нею без побоювання обпектися.

Цей метод особливо корисний, якщо у вас немає багато часу на очікування охолодження страви або якщо вам дуже потрібно поїсти просто зараз.

Крім того, використання холодного посуду допоможе зберегти потрібну температуру страви протягом тривалого часу. Наприклад, якщо ви приготували щось гаряче заздалегідь і хочете зберегти тепло до моменту подачі, просто покладіть гарячий посуд на попередньо охолоджену тарілку.

Такий прийом особливо корисний при приготуванні гарячих супів, рагу або інших страв, які вимагають тривалого часу для нормалізації температури. Крім того, цей лайфхак може бути корисним у кафе чи ресторані, якщо вам необхідно швидко остудити гарячу їжу перед її вживанням.

Якщо ви хочете економити час і сили, використовуйте цю просту й ефективну хитрість, і ваша гаряча їжа буде охолоджуватися набагато швидше. Залиште в минулому болісне очікування охолодження страви та насолоджуйтеся нею безпечно й комфортно.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *