Як швидко очистити ківі від шкірки: візьміть склянку

Кожна господиня знає, що видалити шкірку з ківі є доволі скрутним завданням, на яке зазвичай витрачається надто багато часу

Якщо ви хочете швидко очистити ківі від шкірки, то не варто використовувати ложку або інші пристосування, адже знайдений простіший спосіб, який дасть змогу досягти бажаного буквально за секунди, інформує Ukr.Media.

Спочатку вам необхідно скористатися ножем, адже ківі важливо розрізати на дві однакові частини. Візьміть половину фрукта в руку, після чого спробуйте "надіти" його шкірку на край гранованої склянки. Для цієї дії доведеться застосувати невеликі зусилля, проте це того варте.

Далі натисніть на ківі. Якщо дії були зроблені правильно, то половина фрукта опиниться в склянці, при цьому шкірка залишиться у вас у руці. Повторіть алгоритм дій і з іншою частиною ківі. Після цього ви можете використовувати м'якоть за призначенням. Цей метод не псує зовнішній вигляд ківі, тому ви можете використовувати його навіть для прикрашання салатів і десертів.

Важливо зазначити, що подібний метод очищення придатний не тільки для ківі, а й для інших фруктів. Досвідчені господині запевняють, що за допомогою склянки дуже легко буде позбутися шкірки манго і навіть авокадо. Основною умовою буде висока стиглість фрукта, інакше така процедура може піти не за планом.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *