Як просто і швидко прибрати грудочки в тісті і уникнути їх утворення

Ніхто не любить грудочки в будь-яких їх проявах. Будь то манна каша або тісто, кожна господиня прагне до гладкої консистенції. Сьогодні ми поділимося з вами деякими лайфхаками, як уникнути згустків при приготуванні рідкого тіста, інформує Ukr.Media.

Просіяти через сито

Борошно завжди важливо просівати через сито. Але якщо трапилася біда і в тісті для млинців залишилися грудки, через сито або марлю можна пропустити і його. На ситі залишиться та густа частина, яка і утворила непотрібні грудочки, а рідка піде в миску.

Таким чином ви отримаєте гладку консистенцію і зможете приступити до випікання ідеальних млинчиків.

Збити міксером

Цей спосіб підійде для більш густого тіста, наприклад, на оладки або заливні пироги. Потрібно на великій швидкості збивати міксером масу, поки всі грудочки не розіб'ються.

Але варто пам'ятати, що міксер не підійде для підготовки повітряної, пишної випічки, такої як бісквіт, капкейки або панкейки.

Розтерти виделкою

Буває і таке, що міксер просто відсутній в будинку або тісто вимагає дбайливого ставлення. В цьому випадку на допомогу прийде звичайна вилка. Процес довгий і копіткий, але перевірений часом і вкрай простий.

Потрібно кожну ненависну грудку розтерти виделкою. Якщо у вас невелика кількість роботи, то цю маніпуляцію ви проведете без проблем. Грудочки по одній поступово розійдуться.

Поставити в холодильник

Мабуть, найпростіший спосіб виправити ситуацію і отримати ідеальну текстуру — використовувати холодильник. Підійде тим, у кого є зайві 2 години і немає бажання довго возитися, борючись з грудочками.

Потрібно поставити тісто в холодильник на 2-3 години, після чого дістати і перемішати. У холоді згустки розбухнуть, а при механічному впливі самі зруйнуються. Так ви досягнете потрібної текстури при мінімальних трудовитратах.

Як не допустити утворення грудочок

Безумовно, краще не боротися з наслідками, а запобігти їх. Щоб не ламати голову над тим, як виправити ситуацію з неоднорідною консистенцією, кращим варіантом буде зовсім не допустити утворення грудочок. Для цього розкриваємо секрет: спочатку борошно, потім рідина.

Наприклад, візьмемо тісто для млинців. Потрібно змішати яйця з невеликою кількістю молока, просіяти борошно і лише після вилити інше молоко. Так ви абсолютно точно уникнете утворення грудочок.

З іншими видами тіста справи йдуть ще простіше — можна насамперед просіяти борошно, зробити в гірці поглиблення і вже в нього додавати рідкі інгредієнти і замішувати тісто. Спробувавши такий спосіб замісу, ви більше не будете робити це по-старому, оскільки так набагато легше.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *