Як приготувати курку, щоб позбавити її від антибіотиків і гормонів

Часи, коли курочка перед тим, як потрапити на стіл, безтурботно бігала за бабусиним городом і їла одне лише зерно, давно канули в Лету. Уже давно вся курятина потрапляє на прилавки супермаркетів з птахофабрик. Там курей годують комбікормом і навіть гормонами, інформує Ukr.Media.

Як тільки птах хворіє, її лікують антибіотиками. В організмі вони можуть перебувати від тижня і довше.

Неможливо дізнатися, нагодували чим-небудь саме цю курку, яку ви купуєте, чи ні. Навіть якщо птах і не проходила посиленого курсу лікування, краще перестрахуватися і убезпечити себе від токсинів, які могли залишитися в її організмі. На всі сто відсотків позбутися від них не вийде, але в основному токсини будуть знищені.

Очищаємо курку від антибіотиків

Спосіб номер один

Як тільки треба відварити курку, злийте бульйон. Якщо курка харчувалася одним комбікормом, бульйон точно не буде корисним. В самому сприятливому для вас випадку він просто не зашкодить вам.

Спосіб номер два

Краще не готувати птицю повністю. Дістаньте з неї внутрішні органи. Максимально багато токсинів накопичується в нирках і печінці. Так що видаліть їх в першу чергу. Прибрати слід шкіру і гузку. І лише потім можна починати готувати.

Спосіб номер три

Замочіть птицю в спеціальному розчині. Він повинен складатися з літра чистої води, пари столових ложок солі і соку чверті-половини лимона. Курка в ньому має пролежати близько двох годин. Потім потрібно злити воду, зробити знову такий же розчин і замочити в ньому тушку ще на пару годин.

До речі, для процедури замочування підійде і звичайна мінеральна вода. Вона не тільки очистить птицю від токсинів, але й пом'якшить тушку. Дуже зручно перед її приготуванням.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *