Як правильно зберігати суп у холодильнику — є важливі моменти

Готування супів із запасом — це чудове рішення для економії часу та створення запасу смачної першої страви на кілька днів наперед. Однак, щоб супи завжди залишалися смачними та безпечними для здоров'я, необхідно правильно їх зберігати. Які моменти важливо враховувати?

Температура відіграє ключову роль. Не слід ставити гарячий суп прямо в холодильник, оскільки це створює несприятливі умови для зберігання. Дочекайтеся, поки страва охолоне до кімнатної температури, а потім помістіть її в холодильник, де оптимальним буде температурний режим від 4 до 6 градусів, інформує Ukr.Media.

Що стосується місця розташування супу в холодильнику, кращим є вибір центральної полиці — найстійкішого місця для зберігання. Також рекомендується використовувати для зберігання той самий посуд, у якому готували суп, або скляну чи емальовану ємність.

Ефективним засобом для нейтралізації запахів у холодильнику є розміщення в ньому певних продуктів. Крім цього, важливо пам'ятати, що правильне зберігання супу допоможе не тільки зберегти його смак, а й принесе користь вашому здоров'ю. З огляду на перераховані рекомендації, ви зможете насолоджуватися смачними і корисними супами протягом тривалого часу.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *