Геніальний метод очищення волоських горіхів — мінімум зусиль і приголомшливий результат

Ви досі чистите горіхи по-старому і радієте, коли вдається витягти зі шкаралупи неушкодженими хоча б половинки? Тоді спробуйте скористатися цим унікальним трюком. Будь-які спеціальні пристосування не знадобляться. Досить звичайного молотка і старої обробної дошки. Далі потрібно тільки дотримати ряд умов. При мінімумі зусиль Ви отримаєте цілі ядра. Переконавшись в тому, наскільки все просто і доступно, ви більше ніколи не стане чистити горіхи по іншому, інформує Ukr.Media.

У відповідну за розміром каструлю наливаємо воду і доводимо до кипіння. Води повинно бути достатньо для того, щоб повністю покрити горіхи. Відправляємо горіхи в киплячу воду на 5 хвилин. Періодично занурюємо спливаючі на поверхню горіхи, важливо, щоб шкаралупа не встигала просихати і наситилася вологою.

Дістаємо горіхи з киплячої води. Шкаралупа висихає буквально на очах. При цьому вона стає більш м'якою і податливою. Не чекаючи повного охолодження переходимо безпосередньо до розколювання.

Завдання полягає в тому, щоб злегка вдарити молотком не на стику, а посередині половинки. Надмірні зусилля протипоказані, при сильному ударі ядро може пошкодитися. Перевернувши горіх, наносимо ще один удар в другу половинку.

Далі просто позбавляємося від шкаралупи. Розм'якшена, вона стає настільки податливою, що знімається без зусиль, подібно шкірці апельсина. Ядерце залишається цілим.

Тепер знаходимо підставу перегородки і витягуємо її. Вона теж піддається гранично легко. Перегородка витягнута, очищений горіх залишився цілим.

Найбільша "неприємність" при такому способі Чищення горіхів — дві половинки-метелики замість цільного ядра

Користуючись цим способом, можна швидко і без особливих зусиль почистити будь-яку кількість горіхів. Далі залишається тільки придумати, що б такого смачного з ними приготувати

Більш наочно про унікальний спосіб чищення волоських горіхів у відео нижче:

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *