Експерти назвали головні помилки під час приготування продуктів у мікрохвильовці

Названо найчастіші помилки під час готування і розігрівання їжі в мікрохвильовій печі, інформує Ukr.Media.

Першою і найчастішою помилкою є одночасне нагрівання різних видів їжі. При цьому часто частина продуктів виявляється занадто гарячою, тоді як інша залишається холодною.

Друга помилка: нехтування необхідністю перемішувати або перевертати продукти в процесі нагрівання. У такому разі їжа також прогріється нерівномірно.

Не слід нагрівати рідину в гладких скляних склянках, оскільки це загрожує опіками. Як зазначає видання, воді під час нагрівання потрібно стикатися з нерівною поверхнею, щоб закипіти, а ось гладке скло цьому перешкоджає.

Четвертою помилкою є використання для готування в мікрохвильовій печі невідповідного для цього посуду. Наприклад, виготовлені з пінополістиролу ємності можуть виділяти шкідливі хімічні елементи.

Також важливо не відмовлятися від використання термощупів, які дають змогу стежити за внутрішньою температурою продуктів.

Ще одна помилка — вмикати порожню мікрохвильову піч на тривалий час. Це може призвести до пожежі через особливості дії мікрохвиль.

Експерти попереджають, що приготування в пристрої гострих перців також може призвести до неприємних наслідків. Приготований у такий спосіб перець виділяє пари з капсаїцином, що здатні спричинити подразнення під час контакту зі слизовими.

Не слід розморожувати в мікрохвильовці заморожені фрукти чи ягоди або варити в ній яйця.

Також додавання під час готування в печі олії може негативно позначитися на смаку страви

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *