Дослідження: піца — «найщасливіша страва» італійців

Більшість італійців назвали традиційну національну страву піцу, продуктом який приносить найбільше відчуття щастя. Майже кожен другий італієць відчуває себе щасливим при її вживанні. Такі результати опитування, проведеного спеціально до Міжнародного дня щастя, який відзначається 20 березня, інформує Ukr.Media.

Згідно з дослідженням, 42% респондентів назвали піцу своєю «найщасливішою стравою», причому 47% з них-жінки. Серед людей у віці від 25 до 34 років відсоток щасливих від піци зростає до 60%. Велику радість ця страва приносить жителям південних областей Італії і островів. Причому, любов до неї поширюється навіть на її заморожені варіації. Крім того, що цей продукт найбільше замовляють у ресторанах, шість з 10 італійських сімей (63%) харчуються ним і вдома. Найбільш улюбленою є класична «Маргарита», зроблена, за легендою, до приїзду королеви Маргарити Савойської, дружини Умберто I (1844 — 1900), в Неаполь.

На другому місці в оригінальному списку «щасливої їжі», але з великим відставанням виявилися всі види макаронів (пасти), вживання яких робить щасливими 33% опитаних. Відразу за «першою стравою», до якої на Апеннінах відносять пасту, слідують м'ясо та риба на грилі (близько 30%). Італійське морозиво займає в списку четверте місце серед продуктів, що приносять щастя. Його назвали «щасливим» 21% респондентів.

Найменше щасливого настрою надають бутерброди, які італійці часто їдять на обід, і японські суші, що отримали в останні роки поширення на Апеннінах.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *