Додайте столову ложку або дві до супу — він стане густішим і поживнішим

Осінь та зима — це час, коли ми особливо цінуємо ситні та зігріваючі супи. Насичені овочами та спеціями, вони не лише смачні, але й зміцнюють наш організм. І якщо ви хочете, щоб вони були ще кращими, спробуйте додати певний інгредієнт — ви не пошкодуєте, інформує Ukr.Media.

Супи бувають різні. Можуть бути легкими та малокалорійними, але зараз ми частіше вибираємо густіші. Однак це не означає, що потрібно додавати жирне м'ясо, підсмажування або борошно. Є кращий спосіб загустити бульйон без зайвих калорій, але з додатковим білком, вітамінами та мінералами.

Є багато способів загуснути суп, але більшість людей вибирає просте борошно. Це ефективно, просто і недорого. Але можна зробити це краще та здоровіше. Ми рекомендуємо додати до бульйону овочі які були подрібнені за допомогою блендера до пюреподібного стану — мало калорій, але багато клітковини та поживних речовин.

Ще одна ідея — використати борошно з нуту. Так навіть веганський суп стає хорошим джерелом білка. Крім нього, ця рослина також містить клітковину, вітаміни групи B, включаючи фолієву кислоту, кальцій, залізо, марганець, мідь та калій. Це не лише підсилить смак бульйону, а й надасть вашій страві зовсім новий вигляд. Так він може стати улюбленим блюдом домочадців та гостей.

Борошно з нуту ще не дуже популярне, але його легко знайти в інтернеті або в спеціалізованих магазинах. Можна також зробити його самостійно, перемоловши сухі насіння нуту на порошок. Потім його потрібно зберігати у герметичному контейнері.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *