10 продуктів, які заставлять ваше тіло приємно пахнути

Чи відчуваєте ви коли-небудь себе незручно через те, що не дуже приємно пахнете? Поганий запах тіла може бути дуже неприємною обставиною. Хоча наш запах в першу чергу диктується генетикою, він також може бути викликаний або посилений їжею, яку ми споживаємо, інформує Ukr.Media.

Вода проти пива

Чиста питна вода допомагає організму вимивати токсини, які викликають поганий запах тіла. Хоча пиво може бути гарним способом розслабитися після робочого дня, але пиво може спричинити поганий запах тіла, оскільки деякі з алкогольних напоїв виходять через пори тіла.

Йогурт проти молока

Активні культури, присутні в йогурті, знижують кількість сульфітних сполук, що викликають запах. Крім того, вітамін D, присутній у йогурті, допомагає боротися з бактеріями, що знаходяться в роті, тим самим зменшуючи неприємний запах з рота. Молоко з іншого боку містить холін, який може викликати неприємний запах тіла.

Лимонний сік проти вина

Бокал вина може здатися гарним способом насолоджуватися вечорами, але похмілля від надмірного споживання алкоголю не є єдиним поганим ефектом — ваше тіло ще декілька днів буде пахнути спиртом. Спробуйте пити лимонну воду. Лимон допомагає детоксикувати організм завдяки його високим антиоксидантним властивостям, а вода вимиває вивільнені токсини.

Трав'яний чай проти кави

Трав'яний чай є прекрасним джерелом антиоксидантів. Чим менше токсинів має організм, тим краще він буде пахнути. З іншого боку, кава або будь-який інший напій з кофеїном може викликати неприємний запах тіла.

Яблука проти цвітної капусти

Завдяки своїм природним властивостям яблука допомагають боротися з неприємним запахом з рота. З іншого боку, цвітна капуста містить холін, поживну речовину, подібну до вітаміну B, яка може викликати неприємний запах тіла.

Апельсини проти гарбуза

Цитрусові фрукти чудово пахнуть і легко всмоктуються організмом, тим самим даючи вам швидкий спосіб поліпшити загальний запах. З іншого боку, гарбуз містить холін, який метаболізується в триметиламін. Накопичення триметиламіну в організмі може викликати поганий запах тіла.

Кардамон і кориця проти часнику і цибулі

Кардамон і кориця не тільки роблять їжу смачною, але й надають вам свіжого і приємного запаху. І, навпаки, часник і цибуля містять органічні сполуки сірки, які метаболізуються і усуваються головним чином через пори в організмі, викликаючи поганий запах тіла.

Селера проти спаржі

Селера допомагає вашому організму звільняти феромони, тим самим роблячи вас більш привабливими для протилежної статі. Аспарагусова кислота в спаржі розпадається на сполуки сірки, що може дати небажаний запах тіла.

Біла риба проти червоного м'яса

Утримання від червоного м'яса може мати деякі переваги. Дослідження показало, що жінки сприймали запах тіла чоловіків, які протягом двох тижнів утримувалися від м'яса, як більш привабливий та приємний в порівнянні з тими, хто споживав червоне м'ясо. Перетравлення риби не супроводжується неприємним запахом, який вивільняються при метаболізмі червоного м'яса. Тому, якщо ви плануєте поїхати на побачення, краще їсти рибу, а не червоне м'ясо.

Насіння пажитника проти насіння гарбуза

Насіння пажитника допомагає поліпшити здоров'я органів травлення та допомогти у процесі видалення з організму токсинів, що викликають поганий запах. Насіння гарбуза містять високий рівень холіну і є відомим шкідливим запахом.

Їжте в міру

Хоча поганий запах тіла неприємна річ, це не означає, що потрібно уникати всіх продуктів харчування, які ми перечислили вище. Відміна цих продуктів взагалі не найкраща ідея. Бажано їсти всі зелені овочі, фрукти і молочні продукти, але в міру. Зрештою, ви найкращий суддя, щоб вирішити, що краще для вашого власного здоров'я.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *