Що придбати, щоб було і для науки й для краси?

Перед початком кожного навчального року педагоги всіх ДНЗ ламають голову над тим, як підготувати групу до навчання.

У цьому питанні найкращим спеціалістом та помічником стане інтернет-магазин stendall.com, який уже близько десяти років займається професійним оздоблення навчальних закладів України. Стенди для дитячого садка – один з головних елементів декору в дошкільних навчальних закладів. І для маленьких і для просторих груп у цьому магазині можна знайти різні варіанти оформлення під різні бюджети.

Умовно стенди можна поділити на чотири категорії:

  1. Інформаційні – основною аудиторією є батьки. Вони потрібні для висвітлення важливих питань, пов’язаних з навчанням, безпекою та перебуванням дітей в стінах закладу.
  2. Навчальні– націлені на дітей, щоб зацікавити, донести певну інформацію. Такі стенди для садка в основному мають доступний для дітлахів ілюстративний матеріал, тим самим, полегшують роботу педагогам. Календарі природи, стенди з безпеки життєдіяльності, для чергових та привітань – дітки полюбляють їх найбільше.
  3. Розважальні стенди – різноманітні куточки під дитячу творчість (малюнки, аплікації, різні поробки).
  4. Стенди прикраси – картини на стіну, емблеми, фігурні стенди з мультиплікаційними чи казковими героями.

Оформлення стендів у дитячому садку – це справа не з легких для персоналу навчального закладу. Так, педагоги знають, що б вони хотіли бачити в групі, але, як це зробити естетично, використавши з користю площу, їм не завжди відомо. Головне, визначитись з макетами, розмірами та кількістю кишень для інформації, а уже фонове зображення запропонує дизайнер. Зміни в макети можна вносити до остаточного його затвердження, ніхто нікого не підганяє, адже всім ясно, що у цій справі поспіхом нічого не вирішити. Купити стенди для дитячого садка це просто, якщо маєш гарних спеціалістів під рукою. Їм вистачить почути лише назву групи й одразу почнеться процес створення макетів спочатку в уяві дизайнера, потім в електронному варіанті, а потім уже в друкованому на виробництві.

Колектив магазину охоче приймає всіх клієнтів, до кожного знаходить підхід та цікаві ідеї, працює зі своїми уже готовими розробками та з задоволенням приймається за абсолютно нові проекти. Критерієм якісної роботи магазину є те, що існує велика кількість клієнтів, які повертаються за замовленнями повторно, або приводять колег, щоб ті придбали дійсно якісні стенди для садочка. Тому, з повною впевненістю в кінцевому результаті, оформленнягруп залиште на stendall.com.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *