Основні відмінності між банком, ломбардом та МФО

Сьогодні на території України послуги кредитування користуються великою популярністю. Вона обумовлюється складним економічним положенням нашої держави. Саме через це багато громадян України вимушені позичати гроші. Кожен з нас може потрапити в проблематичну ситуацію, для виходу з якої потрібні гроші, причому терміново. На даний момент установи, які надають послуги кредитування можна розділити на 3 основні категорії, а саме:

  • Ломбарди.

  • Мікрофінансові компанії.

  • Банки.

Далеко не всі знають, які відмінності існують між цими установами та у якої організації вигідніше оформити позику в тій чи іншій ситуації. В цьому матеріалі ми збираємося обумовити всі відмінності, завдяки чому вибір потрібної організації в скрутному становищі стане набагато легшим.

Мікрофінансова компанія

Мікрофінансові організації стають все далі популярнішими. Це обумовлено вигідними умовами кредитування на короткочасний період. Уявімо ситуацію, в якій клієнт хоче придбати побутову техніку, і на неї зараз діє знижка. Нажаль в нього немає коштів для її покупки зараз, але вони будуть у нього через кілька днів або тижнів. В таких обставинах клієнт може оформити кредит онлайн у компанії http://mywallet.ua/ua/ під нульовий відсоток, купити потрібну річ і повернути кошти через декілька днів. Головне це бути переконаним у своїх фінансових можливостях і не позичати суми, які не вдасться повернути вчасно.

Ломбард

На даний момент ломбарди спеціалізуються на двух видах діяльності. Перший вид заключається в тому, що ломбарди скуповують дорогі речі по заниженій ціні у населення, а потім продають їх по більш привабливій для організації ціні. Друга ніша діяльності ломбарду — кредитування під залог цінних речей. Як правило, сума кредиту залежить від вартості цінної речі, яку клієнт планує внести під залог. Якщо клієнт не встигає погасити позику вчасно, залогова річ стає власністю ломбарду в якості компенсації. Закладати речі в ломбард розумно тільки тоді, коли ви точно впевнені, що встигнете віддати гроші вчасно.

Банк

У більшості випадків анки не заінтересовані в короткочасних позиках невеликих сум. Набагато вигідніше позичити клієнту суму побільше на довгий термін, в результаті чого банк може получити більше відсотків по кредиту. Банківський кредит є оптимальним рішенням, якщо клієнту потрібно знайти велику суму грошей і віддавати її поступово.

Якщо ж вам не потрібна велика сума грошей, і ви зможете повернути її найближчим часом, компанія MyWallet — ідеальний варіант у такій ситуації. Якісний сервіс та нульова відсоткова ставка для нових клієнтів — що ще потрібно надійному МФО?

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *