Квашена капуста вийшла занадто кислою: 4 основні причини

Приготування квашеної капусти може бути складним, оскільки в процесі бродіння можуть виникнути проблеми з надмірною кислотністю. Це може призвести до того, що капуста стає занадто кислою і неприємною на смак, інформує Ukr.Media.

Існує кілька причин, через які квашена капуста може стати занадто кислою:

 • Можливо, це пов'язано із самою капустою. Деякі сорти капусти можуть бути більш кислими, тому рекомендується обирати сорти, які не такі кислі. Також варто віддавати перевагу капусті, що дозріла восени, а не ранній.
 • Недостатня кількість нейтралізаторів кислоти може бути ще однією причиною надмірної кислотності квашеної капусти. Лужні продукти, такі як морква, селера, помідори, огірки, буряк і яблука, можуть допомогти досягти балансу смаку.
 • Щоб запобігти надмірній кислотності, у процесі приготування квашеної капусти слід регулярно зливати частину розсолу. Також можна додати невелику кількість цукру — приблизно 2 столові ложки на літр розсолу.
 • Важливо пам'ятати, що сіль є важливим інгредієнтом для процесу бродіння, але її кількість не має бути надмірною. Зазвичай на кілограм капусти беруть 50-65 г хлориду натрію.
 • Загалом, щоб уникнути надмірної кислотності квашеної капусти, важливо обирати правильні сорти капусти, використовувати нейтралізатори кислоти, регулярно зливати розсіл і контролювати кількість солі. Таким чином, ви зможете насолоджуватися смачною та збалансованою квашеною капустою.

  Джерело: ukr.media

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *