Більше ніколи не доведеться чистити цибулю ножем і ридати

Кулінарні шедеври завжди вимагають від господинь чимало часу і терпіння. Для того, щоб порадувати домочадців смачною стравою, часом доводиться годинами простоювати біля плити. Зазвичай найбільше часу займає підготовчий процес — очищення продуктів перед приготуванням. Хитрий лайфхак від досвідчених кухарів допоможе помітно знизити час, необхідний на очищення цибулі, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб швидко позбавити цибулю лушпиння, потрібна гаряча вода. Опускаємо головки овочу в глибоку миску, потім заливаємо рідиною. Вода має бути гарячою, але не киплячою — не можна допустити, щоб цибуля зварилася. Даємо цибулі полежати в гарячій "ванні" буквально одну хвилинку.

Після цього дістаємо овочі, зрізаємо верхівку і низ, а потім робимо поздовжній розріз по всій голівці цибулі. Після цього шкірка очиститься буквально одним рухом — її просто потрібно буде зняти, як панчоху.

Такий простий і дієвий лайфхак допоможе швидко почистити овочі, а також врятує від подразнення очей — процес очищення пройде без сліз.

Джерело: ukr.media

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *