Паперова упаковка для шаурми та хот-догів: яку обрати

Паперова упаковка для шаурми та хот-догів: яку обрати

Займаючись реалізацією фаст-фуду варто придбати для нього якісну упаковку. Сьогодні попитом користуються паперові крафтові пакети, безпечні для здоров’я людини та екології.

Паперова упаковка для шаурми, хот-догів чи іншого фаст-фуду реалізується оптом і вроздріб на сайті компанії «ТЕРА ПЛАСТ»: https://teraplast.com.ua/ua/g82883602-bumazhnye-pakety-sashe. Пакети виготовляються в асортименті будь-якого розміру.

Паперова упаковка для шаурми: переваги використання

  • Екологічність. Паперова упаковка для шаурми виготовляється із натуральної сировини, що робить її безпечною для використання в харчовій галузі.
  • Міцність. Незважаючи на тонкі стінки пакетів, вони надзвичайно стійкі до механічних пошкоджень та деформації.
  • Збереження форми. Незалежно від температурних перепадів упаковка відмінно зберігає свою форму.
  • Стильний дизайн. Кожний пакет виглядає акуратно та являє собою упаковку, яка створить позитивний імідж будь-якій компанії чи торговій точці.

Якісна паперова упаковка для шаурми має щільність 40 г/кв.м, що забезпечує свіжість будь-який продукції.

Як підібрати паперову упаковку для шаурми

Плануючи придбати паперову упаковку для шаурми варто звернути увагу на розмір та щільність пакетів. Якщо упаковка буде використовуватись для фасування гарячого фаст-фуду чи випічки достатньо щільності 40-80 г/м2. Можна звернути увагу на варіант з бічною складкою чи пакети-саше. Висота пакету має бути не менше 20 см, а ширина 8 см.

Паперова упаковка для шаурми має бути жиростійкою та зберігати температуру продукту. Можна придбати найпростіший варіант без додаткового віконця.

Бумажні пакети є гігієнічними, а після використання їх легко утилізувати без шкоди навколишньому середовищу.

Де краще придбати паперову упаковку для шаурми

Плануючи придбати паперову упаковку для шаурми необхідно звернутись до компанії, яка реалізує продукцію напряму від виробника. Таким чином можна бути впевненим в тому, що упаковка буде якісною і імідж компанії не постраждає. Упаковка від виробника відповідає санітарно-гігієнічним нормам. До того ж, замовивши продукцію оптом, можна розраховувати на вигідні умови співпраці та економію коштів.

Міцна та екологічна паперова упаковка для шаурми складе тільки сприятливе враження про точку торгівлі.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *